MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Zduńskowolscy seniorzy z wizytą w Sejmie ZDJĘCIA

OPRAC.: RED.
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zduńskiej Woli o oraz karszniccy seniorzy odwiedzili Sejm Rzeczypospolitej.   Gmach sejmowy zwiedzali na zaproszenie posłanki ze Zduńskiej Woli Jolanty Zięby - Gzik.
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zduńskiej Woli o oraz karszniccy seniorzy odwiedzili Sejm Rzeczypospolitej. Gmach sejmowy zwiedzali na zaproszenie posłanki ze Zduńskiej Woli Jolanty Zięby - Gzik. mt. UTW Zduńska Wola, mat, J. Zięby-Gzik
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zduńskiej Woli o oraz karszniccy seniorzy odwiedzili Sejm Rzeczypospolitej. Gmach sejmowy zwiedzali na zaproszenie posłanki ze Zduńskiej Woli Jolanty Zięby - Gzik.

Grupa słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zduńskiej Woli odwiedziła Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Wycieczka odbyła się we wtorek, 16 kwietnia. Uczestnicy zwiedzali gmach sejmowy, nadarzyła się też okazja do spotkania z Marszałkiem Sejmu Szymonem Hołownią.

Słuchacze UTW w Zduńskiej Woli pojechali do Sejmu na zaproszenie posłanki ze Zduńskiej Woli Jolanty Zięby – Gzik. W Warszawie zobaczyli między innymi wystawę dotycząca sejmowania w okresie I Rzeczpospolitej, a także makietę współczesnego kompleksu budynków sejmowych. Wycieczka obejmowała także wizytę na galerii Sali Posiedzeń Sejmu.

Także na zaproszenie poseł Zięby-Gzik w Sejmie byli seniorzy ze Zduńska Wola Karsznice. Mieli okazję spotkać się z Wicemarszałkiem Sejmu Piotrem Zgorzelskim oraz Ministrem Miłoszem Motyką.

Zwiedzanie Sejmu

Wizyta w gmachu Sejmu możliwa jest w zorganizowanych grupach po uprzedniej rezerwacji terminu w Internetowym Systemie Rezerwacji Wizyty w Sejmie. Zwiedzanie odbywa się w dni robocze w godzinach 9- 15. Grupy mogą liczyć od 15 do 55 członków. W okresie roku szkolnego pierwszeństwo mają grupy szkolne. Zwiedzanie przez grupy ze szkół podstawowych z klas I-VI jest możliwe jedynie w okresie ferii i wakacji szkolnych.
TUTAJ ZASADY ZWIEDZANIA SEJMU

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na zdunskawola.naszemiasto.pl Nasze Miasto