Gatta Active pokonała Red Dragons Pniewy w Zduńskiej Woli ZDJĘCIA

OPRAC.: red.
Gatta Active pokonała Red Dragons Pniewy w Zduńskiej Woli
Gatta Active pokonała Red Dragons Pniewy w Zduńskiej Woli mat. Gatta Active
Po serii trzech porażek z rzędu, Gatta Active przełamała się przy własnej publiczności, wygrywając z Red Dragons Pniewy 6:3. Najważniejszym akcentem tego meczu były bramki Krawczyka, które pozwoliły mu objąć samodzielne przewodnictwo w tabeli Strzelców Wszech Czasów.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla zawodników Gatty. Po długim podaniu od bramkarza Daniel Krawczyk lekko dotknął piłkę, czym oszukał golkipera rywali. Przestoje w grze wykorzystali jednak przyjezdni, doprowadzając do remisu po 13 minucie meczu. Na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku remisowym, ale po zmianie stron to Gatta była drużyną dominującą.

Najpierw dwie szybkie bramki zanotował Krawczyk, następnie po rzucie rożnym swoją sytuację wykorzystał Czyszek. Przy stanie 4:1 Smoki musiały się odkryć, co kolejny raz wykorzystał Daniel Krawczyk, zamieniając podanie Elsnera na bramkę. Z wysuniętym bramkarzem goście zdołali odnotować bramki w 37 oraz 39 minucie meczu, ale w międzyczasie pniewskiego bramkarza pokonał jeszcze Sobalczyk. Ostatecznie wynik 6:3 odzwierciedlał to, jak wyglądał ten mecz.

Gatta Active Zduńska Wola – Red Dragons Pniewy 6:3 (1:1)
6:3 – Patryk Hoły (38’)

Obecnie Gatta Avtive plasuje sie na 14. miejscu tabeli Futsal Ektraklasy.

Kolejny mecz Gatta rozrgra na wyjeździe w najblizszą środę, 7 października. Jej porzeciwnikiem będzie Rekord Bielsko Biała, obecny lider tabeli.