Gatta Active wygrywa z Clearex Chorzów [zdjęcia]

Agnieszka Olejniczak
Gatta Active Zduńska Wola nie dała się pokonać we własnej hali. Drużyna wygrała z zespołem z Chorzowa, choć po meczu trener Marcin Stanisławski nie ukrywał, że zawodnicy dokonali tego tylko cierpliwością, rozsądkiem i spokojem.

Gatta pokonała Clearex, a w meczu padło aż osiem goli, choć aż do 30. minuty utrzymywał się wynik 1:0. Pierwszą bramkę strzelili gospodarze w 9. minucie, a wyrównanie padło dopiero w drugiej połowie.

Zduńskowolska drużyna jak zwykle dostarczyła swoim kibicom ogromnych emocji. Satysfakcję przyniosły bramki seryjnie zdobywane przez Gattę aż do wyniku 5:1. Wtedy chorzowianie zwarli szyki i doprowadzili do wyniku 5:3.

Po tej wygranej drużyna ze Zduńskiej Woli znajduje się na drugim miejscu w tabeli z 11 punktami.

Gatta Active Zduńska Wola - Clearex Chorzów 5:3
Bramki dla Gatty Active: Mariusz Milewski 10 minuta, Michał Marciniak 31, 34, Igor Sobalczyk 35 i Daniel Krawczyk 37.
Bramki Clearex Chorzów: Szymon Łuszczek 30, Tomasz Golly 38, Robert Świtoń 40.

Składy drużyn:
Gatta Active Zduńska Wola: Dariusz Słowiński (1), Krzysztof Adamski (4), Marcin Stanisławski (6), Mateusz Olczak (7), Mariusz Milewski (9), Daniel Krawczyk (10), Igor Sobalczyk (11), Michał Marciniak (14), Grzegorz Och (21), Michał Szymczak (49), Maksym Pautiak (88), Martyn Olejnik (91).

Clearex Chorzów: Robert Gładczak (2), Karol Zdunek (3), Tomasz Golly (4), Tomasz Lutecki (5), Mariusz Seget (7), Mateusz Omylak (8), Maciej Mizgajski (10), Szymon Łuszczek (11), Łukasz Leoniak (12), Krzysztof Krzywoń (13), Robert Świtoń (17), Patryk Puzio (25).