MKS Zduńska Wola przegrał z LZS Rębieskie [zdjęcia]

[email protected]
MKS Zduńska Wola przegrał z LZS Rębieskie na boisku w Wojsławicach
MKS Zduńska Wola przegrał z LZS Rębieskie na boisku w Wojsławicach Lech Kulma
W czwartek , 15sierpnia, została rozegrana druga kolejka w sieradzkiej klasie A. Gospodarz spotkania zespół z LZS Rębieskie podejmował na boisku w Wojsławicach drużynę MKS Zduńska Wola, którą pokonał.

Relacjonuje Lech Kulma z MKS Zduńska Wola:
Mecz należał do rodzaju prestiżowych ( wielu zawodników gospodarzy wywodzi się z klubu MKS Zduńska Wola) co okazywało się walką na pograniczu faulu. 25 minut pierwszej połowy było wyrównane, a oba zespoły miały kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramek. W 34 minucie po zamieszaniu i po błędzie obrony gości, bramkę dla gospodarzy zdobył Tomasz Lis.
W drugiej połowie w zespole MKS Zduńska Wola nastąpiły zamiany. Okazało się że w środku pola było za dużo błędów, a w konsekwencji Sylwester Ziętala zawodnik LZS Rębieskie mógł podwyższyć wynik, ale piłka trafiła w słupek. Ostatnie 15 minut goście próbowali jeszcze atakować ale ich ataki nie przynosiły rezultatu w postaci bramki i całe spotkanie zakończyło się wygraną 1:0 zespołu LZS Rębieskie.

LZS Rębeskie - MKS Zduńska Wola 1:0 (1:0)

LZS Rebieskie : Michalak - Kopciuch , Mielczarek , Stępień , Urbaniak , Duliniec, Ber , Rychlicki , Siekierski , Lis , Jagiełło , Ziętala, Kaczmarek.
MKS Zduńska Wola: Zielonka - Witczak, Sopur , Lichy , Piotrowski, Rakowski, Niziołek, Kaniewski, Wolski, Ratajczyk, Ziółkowski, Pawłowski, Bednarek, Kosiński , Kubiś.