Old Derby po raz drugi - 29 czerwca w Zduńskiej Woli. Pogoń kontra Warta! ZDJĘCIA

Dariusz Piekarczyk
Old Derby po raz drugi - 29 czerwca w Zduńskiej Woli. Pogoń kontra Warta!
Old Derby po raz drugi - 29 czerwca w Zduńskiej Woli. Pogoń kontra Warta! Fot. Dariusz Piekarczyk
Rozegrane rok temu na sieradzkim stadionie MOSiR Old Derby zakończyły się wielkim sukcesem. Zmagania piłkarzy weteranów Warty Sieradz i Pogoni Zduńska Wola obejrzało około 1000 kibiców. Grano trzy razy po 30 minut, a triumfowali zduńskowolanie 3:0. Gole strzelili Łukasz Masłowski (głową, pierwsza tercja), Oktawian Maliszewsk, Łukasz Światowy (trzecia).

29 czerwca (sobota) druga odsłona tego wyjątkowego meczu - tym razem na stadionie w Zduńskiej Woli. Początek o godzinie 16.
Zwycięski zespół prowadzili byli reprezentanci Polski Marek Dziuba i Mirosław Bulzacki. Wartę Władysław Kowalczyk. W obu drużynach wystąpili natomiast piłkarze mający co najmniej 35 lat i związani z naszym regionem. W Warcie gościnnie rok temu wystąpiła Patrycja Balcerzak. Sieradzanka, mająca na koncie występy w reprezentacji Polski.

O szczegółach informować będziemy na bieżąco. Przypominamy natomiast zdjęcia sprzed roku.