18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Olimpia wygrała z Ostrówkiem [zdjęcia]

W sieradzkiej klasie A grupy II rozegrano mecz pomiędzy KKS Olimpia Zduńska Wola a UMKS Ostrovia Ostrówek. Olimpia wygrała 2:1 i awansowała na 10. pozycje w tabeli.

Relacjonuje Lech Kulma:
Mecz rozpoczął się z 15min. opóźnieniem ze względu że goście nie dotarli na czas.
Początek meczu był rozpoznaniem się obu zespołów ale to goście stworzyli pierwszą groźną sytuację gdzie zdobyli bramkę i wyszli na prowadzenie a na listę strzelców wpisał się Adrian Wróbel . Kolejne minuty wskazywały na to że gospodarze powinni strzelić bramkę i tak się stało w zamieszaniu pod bramką gości najlepiej zachował się Rafał Wencel , który zdobył wyrównującą bramkę i tak się zakończyła pierwsza połowa.
Druga połowa należała już do gospodarzy ale nie potrafili zdobyć bramki ze stworzonych sobie sytuacji dopiero 10min. przed końcem meczu po indywidualnej akcji Rafała Zielińskiego , który to wbiegł w pole karne i odegrał piłkę do swojego kolegi Marcina Klimczaka a ten zdobył bramkę która dała zwycięstwo drużynie z Karsznic. Wygrana Olimpii dała temu zespołowi awans na 10 pozycję w tabeli.
Strzelcy bramek : Rafał Wencel, Marcin Klimczak - Adrian Wróbel