IV liga: Sensacyjny remis Lechii (AKTUALIZACJA)

Dariusz Piekarczyk
W meczu inaugurującym 22. kolejkę IV ligi centralnej broniący się przed spadkiem do klasy okręgowej Włókniarz Zgierz przegrał na swoim boisku z czołowym zespołem tej klasy rozgrywkowej WKS Wieluń 1:2 (0:0). Zwycięskiego gola goście zdobyli w doliczonym czasie gry. WKS został nowym wiceliderem tabli, bowiem WOY Bukowiec Opoczyński przegrał w Działoszynie z Wartą 0:1 (0:0). Niedziela rozpoczęła się od meczu w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie Lechia (lider tabeli) tylko zremisowała z MKP-Borutą Zgierz 1:1 (1:0). Miejscowi objęli prowadzenie w 14 minucie po strzale Andrzeja Dolota. Zgierzanie wyrównali w 80 minucie. Gola zdobył Mariusz Wdowiak.