Juniorzy MKS Zduńska Wola pokonali Unię Sulmierzyce [zdjęcia]

Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola pokonali Unię Sulmierzyce. Podczas meczu, jaki rozegrano w sobotę, 5 października, juniorzy MKS prowadzeni przez trenera Tomasza Ziółkowskiego wygrali z wiceliderem 6:0.

Relajonuje Lech Kulma z MKS Zduńska Wola:

Pierwsza bramka padła w 17 minucie po strzale głową Marcina Szewczyka z MKS Zduńska Wola. Kolejna - już w 22 minucie po kapitalnym dośrodkowaniu Tomasza Bednarka, a na listę strzelców ponownie wpisał się Marcin Szewczyk. Trzydzieste minuty należały do Michała Pietrzykowskiego , który w ciągu 3 minut strzelił dwie bramki. Po zmianie stron w 53 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Marcin Szewczyk. Ttrzeba przyzna,ć że ten zawodnik rozegrał bardzo dobre spotkanie. W 72 minucie zawodnik gości zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny a pewnym egzekutorem okazał się Damian Dyoniziak i wynikiem 6:0 zakończyło się całe spotkanie.

MKS Zduńska Wola - Unia Sulmierzyce 6:0 (4:0)
Strzelcy Bramek: Marcin Szewczyk x3 17' 22' 53', Michał Pietrzykowski 35' 38' , Damian Dyoniziak 72'(k)

MKS Zduńska Wola: Daniel Zielonka - Adrian Kowalczyk,Mateusz Nyks, Andrzej Jałowy, Bartosz Niziołek, Tomasz Bednarek, Dominik Błasiak, Krzysztof Rosiak, Dawid Kępniak, Michał Pietrzykowski, Bartosz Jeska, Damian Dyoniziak,Szymon Ratajczyk, Marcin Szewczyk, Łukasz Rakowski.

Unia Sulmierzyce:Mateusz Maciaszek - Grzegorz Matynia, Artur Deryngier, Łukasz Wjtan, Mateusz Chlebicki, Wiktor Koliński, Piotr Siwczyk,Konrad Nagodziński, Michał Czarnecki, Krzysztof Wawrzyniak, Przemysław Kumor,Daniel Bujacz, Adrian Sobczyński.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia