Klasa Deyny: Pogoń wygrała z Metalowcem [zdjęcia]

Zawodnicy Pogoni grający w klasie Deyny w lidze wojewódzkiej pokonali swoich rywali wygrywając 5:1. Do przerwy było 3:0. Mecz rozegrano dzisiaj.

Relacjonuje Lech Kulma:
Najlepszym zawodnikiem Pogoni okazał się w dniu dzisiejszym Sebastian Lubczyński który to strzelił trzy bramki w 16, 26 i 57 minucie. Pozostałe bramki dla Pogoni strzelali Artur Nowak w 29 minicie i Rafał Kurzynoga w 70 minucie. Honorowego gola dla Metalowca strzelił w 44 minucie Krzysztof Krakowiak.

Pogoń Zduńska Wola - Metalowiec Łódź 5:1 (3:0)

Składy obu zespołów:

Pogoń: Bartosz Osiński (b) - Robert Lasek ,Michał Pertkiewicz, Mateusz Józewczyk, Mateusz Walocha, Maciej Baran, Artur Nowak, Rafał Kurzynoga, Mateusz Tarnowski, Sebastian Lubczyński, Michał Walocha, Daniel Kopiński, Kamil Endler, Rafał Lipinski, Piotr Malik, Radosław Stępień.
Trener - Grzegorz Kaleta, kierownik - Dariusz Walocha.

Metalowiec: Patryk Walczak (b) - Krzysztof Krakowiak, Maciej Pawłoski, Mateusz Mrowicki, Grzegorz Remblewski, Wiktor Trajdos, Damian Błasiak, Damian Chudzik, Jakub Pieczora, Hubert Pilarski, Rafał Saganiak, Sebastian Sauter, Mateusz Paszkuć, Łukasz Bielecki, Szymon Sakrajda, Patryk Kaczmarek.