MKS pokonał Pelikana [zdjęcia]

4:1 pokonali zawodnicy MKS Zduńska Wola drużynę Pelikana Łowicz. Zaległą kolejkę w lidze wojewódzkiej juniorów młodszych rozegrano wczoraj (29 maja) w Zduńskiej Woli.

Relacjonuje Lech Kulma:
Pierwsza połowa była dość wyrównana ale pierwszą bramkę zdobyli gospodarze w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Dominik Dyoniziak skierował piłkę w długi róg bramki i skutecznie strzelił. Po upływie 3 minut goście wyrównali, a na listę strzelców wpisał się Dominik Siejka. W 34 minucie przed polem karnym gości był faulowany Dominik Dyoniziak, a do rzutu wolnego podszedł Dawid Kończak i uderzeniem z 18 metrów skierował piłkę w samo okienko. Pierwsza połowa zakończyłą się wynikiem 2:1.
W drugiej połowie gospodarze z MKS zagrali jeszcze lepiej i w 56 minucie Michał Pietrzykowski podwyższył wynik na 3:1.
W 65 minucie Dominik Błasiak, zawodnik gospodarzy, został faulowany przez Jakuba Sejdaka , który ujrzał czerwoną kartkę i od tej goście grali w osłabieniu. W ostatniej minucie meczu ponownie wpisał się na listę strzelców Dawid Kończak , który strzałem z 16 metrów pokonał bramkarza gości i wynikiem 4:1 zakończyło się spotkanie.

MKS Zduńska Wola - Pelikan Łowicz 4:1 (2:1)

Strzelcy bramek : Dawid Kończak x2 ,Damian Dyoniziak,Michał Pietrzykowski - Dominik Siejka.

MKS: Rafał Pietrzak (b) - Mateusz Nyks, Andrzej Jałowy, Krzysztof Rosiak, Michał Pietrzykowski, Łukasz Rakowski, Adrian Kowalczyk, Marcin Szewczyk, Dawid Kończak, Szymon Ratajczyk, Damian Dyoniziak, Przemysław Pawłowski, Patryk Ściegiński, Dominik Błasiak.
Trener drużyny -Tomasz Ziółkowski, kierownik drużyny - Dariusz Zielonka.

Pelikan: Bartosz Grzegory (b) - Dominik Siejka, Bartłomiej Bakalarski, Nikodem Andrzejewski, Jakub Sejdak, Michał Fabijański,Tomasz Dąbrowski,Tomasz Kaźmierczak,Tomasz Szufliński, Marcel Gędek, Dominik Kunikowski, Błażej Miazek.
Trener - Lech Sowiński.

W sobotę 1 go czerwca zespoły juniorów starszych i młodszych rozegrają swoje kolejne mecze , które rozpoczną się o godzinie 11.00 i 13.00 .Mecze jak zawsze odbywają się na boiskach PMOS-u przy ul. Dolnej 41. Przeciwnikami naszych zespołów będą drużyny Sokoła Aleksandrów i Laktozy Łyszkowice.