Rębieskie pokonało Gruszczyce [zdjęcia]

W przedostatniej kolejce sieradzkiej klasy A odnotowaliśmy kolejny wynik pomiędzy LZS Rębieskie a TS Gruszczyce.

Relacjonuje Lech Kulma:
Mecz nie miał takiego wielkiego znaczenia dot. awansu czy spadku z ligi ale chodziło o prestiż kto jest lepszy na boisku . Pierwsza połowa była dość wyrównana ale lekką przewagę wykazali gospodarze strzelając dwie bramki po strzałach Sylwestra Ziętali i Mariusza Fraszczyńskiego a goście zdobyli tylko jedną bramkę po strzale Dominika Winiarka . Druga połowa należała już do
zawodników LZS Rębieskie chociaż grali w dziesiątkę po ujrzeniu czerwonego kartonika przez Roberta Jagiełło ale popis skutecznej gry pokazał Sylwester Ziętala strzelając kolejne trzy bramki a czwartą jeszcze dołożył Mariusz Siekierski i wynikiem 6:1 dla gospodarzy zakończyło się spotkanie.

LZS Rębieskie - TS Gruszczyce 6:1 (2:1)
Strzelcy bramek - Sylwester Ziętala x4,Mariusz Siekierski, Mateusz Fraszczyński - Dominik Winiarek.

LZS Rębieskie :Bartosz Stelmasiak - Karol Kikowski,Adam Mielczarek,Daniel Kopciuch,Robert Drzyzga,Robert Jagiełło,Mariusz Siekierski,Tomasz Lis,Sylwester Ziętala (c),Mateusz Fraszcvzyński,Maciej Solarek,Mateusz Głowinkowski,Oskar Badzisz.