Agnieszka Olejniczak
Katarzyna Staśkowska, policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Łasku zdobywa kolejne medale. Do kolekcji dołożyła złoty medal Mistrzostw Polski.

St. asp. Katarzyna Staśkowska, policjantka z Komendy Powiatowej policji w Łasku, znów zdobywa laury w zawodach kulturystyki i fitness. Podczas Mistrzostw Polski federacji PCA zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Policjantka wzięła udział w zawodach sportowych po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

Zawody odbyły się w niedzielę, 9 maja 2021 roku na scenie Monopolis w Łodzi. Katarzyna Staśkowska wystartowała w kategorii Ladies Trained Figure zdobywając złoty medal.

Tym samym otrzymała zaproszenie na mistrzostwa PCA Universe, które odbędą się 14 listopada 2021 roku w Symphony Town Hall w Birmingham.